O mnie

image_pdfimage_print

Jestem Emilia, jestem magistrem połoznictwa, edukarem ds. laktacji oraz jestem w trakcie certyfikacji IBCLC, pracuje w Klinice Diagnostyki i Leczenia Niepłodności „Gravita w Łodzi.

Prywatnie jestem mamą 2 wspaniałych dziewczyn i kobietą z misją, misją pomocy.Jestem zafascynowana nauką, staram się uczestniczyć w konferencjach, szkoleniach, warsztatach, które poszerzają moją wiedzę o najnowsze odkrycia w kwestii zdrowia i żywienia dzieci, śledzę też publikacje naukowe i właśnie na nich opieram swoje artykuły.

Moje córki były karmione piersia do samoodstawienia i to one stały sie inspiracja ta mnie i wyboru drogi życiowej.

Na co dzień pomagam mamom administrując grupami:

Ponadto jestem inicjatorką, i administratorem (w stanie spoczynku) grup:

 

Zaproszono mnie do Miasta Kobiet i do Projektu Mama w DDTVN – drugi film

Skontaktować możesz się ze mną na kilka sposobów:

wszelkie dane znajdziesz w zakładce kontakt.

5 komentarzy

  • Anika

    Czyli udało się Pani karmić piersią przez całą ciążę, mleko nie zanikło ani nie przestało starszej Córce smakować przez zmianę smaku? A pozniej tandem…moje marzenie! Pozdrawiam

  • Higienistka

    Karmienie kilkuletnich dzieci to wciąż dość kontrowersyjny temat. Szczerze mówiąc nie wiem czy sama bym tak potrafiła i chciała. U mnie mleko skończyło się zanim syn ukończył rok i pod względem mojego komfortu psychicznego był to odpowiedni moment. Być może mogłabym zawalczyć o dłuższe karmienie. Co sądzi Pani o poglądzie, że kluczowe jest pierwsze 6 miesięcy życia dziecka, a potem już można śmiało odstawić maleństwo od piersi? Jak ustosunkowują się do tego źródła naukowe?

  • Hania

    Serio? Pani poleca przy alergii dietę 4 tyg składającą się tylko z kilku produktów?! I to ma być naukowe? A słyszała Pani o alergiach wtórnych? O tym, że organizm alergika bombardowany ciągle.tym samym uczula się na to?! Mój gastroenterolog ma całe tabuny kobiet,. które posłuchały takich niemądrych rad i teraz błagają go o pomoc, bo dziecko nie może już tego co mogło! I ona musiałaby żyć o samej wodzie :/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.