Emilia Kosecka-Łysiak

image_pdfimage_print

Strona powstała 14 grudnia 2014 roku kiedy moje dzieci były nadal karmione piersią.

W tym czasie moje dzieci urosły, poszły do szkoły. ja skończyłam studia magisterskie położnicze na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, ukończyłam tez kurs przygotowujący do egzaminu na Międzynarodowego Certyfikowanego Konsultanta Laktacyjnego IBCLC, a także kurs „Edukacja i wsparcie kobiety w laktacji”

Wszystkie te lata poświeciłam na doskonalenie swojej wiedzy, starałam sie aby teksty, które tutaj powstają były oparte przede wszystkim na badaniach naukowych, jako osoba z wykształceniem medycznym zawsze kieruje się EBM  (evidence-based medicine) i najwyższym dobrem pacjenta stawiając do ponad własnym interesem.

Zaproszono mnie do Miasta Kobiet i do Projektu Mama w DDTVN – drugi film

2 komentarze

  • Mirela

    Twój mleczny życiorys przeczytałam jednym tchem. To wspaniałe, że tworzysz taką stronę i pomagasz innym. Mi równiez pomogłaś Ty oraz Ania Marcinkowska. Choć nadal nie wiem, jaka była przyczyna braku pokarmu w pierwszych 2 msc. życia dziecka, mimo wszelkich starań, ale Wasze rady były pomocne i dzięki temu, ale również dzięki swojej wytrwałości i wierze we własne siły, karmię już 6 msc i nie zamierzam kończyć. Mlecznie pozdrawiam 🙂

  • Michał

    Karmienie piersią i wsparcie matek karmiących – to piękne i ważne. Konkretny problem i chwila – pomoc doświadczonej osoby decyduje o dalszym karmieniu. Wyrazy szacunku sympatii Pani Emilio!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.